Serwis

ITS i PTS

ITS (International Truck Service) – na terenie całej Europy: +31 (0) 40 214 3000

PTS (Polish Truck Service) – na terenie Polski: +48 (0) 22 541 95 41

ITS – Nasza usługa Międzynarodowej Pomocy Drogowej jest wciąż najlepsza

Na początku lat siedemdziesiątych firma DAF jako pierwszy producent ciężarówek wprowadziła usługę międzynarodowej pomocy drogowej dla kierowców, których samochód uległ awarii w trasie. Usługa ITS utrzymała swoją czołową pozycję na rynku samochodów użytkowych i uznawana jest za jeden z bardziej cenionych i profesjonalnych serwisów.

Kierowcy, którzy zostali unieruchomieni w wyniku awarii ciężarówki mogą liczyć na szybką pomoc firmy DAF. Wszystkie osoby dzwoniące pod numer serwisu ITS (+ 31 40 214 3000) mogą połączyć się z jednym z osiemnastu operatorów, z których każdy włada co najmniej czterema językami. Pracownicy centrum ITS mogą porozumiewać się z kierowcami łącznie aż w piętnastu językach. Nowoczesne systemy komputerowe pozwalają niemal natychmiast ustalić, który z punktów serwisowych DAF znajduje się najbliżej uszkodzonego pojazdu. Krótkie czasy reakcji były zawsze mocną stroną serwisu ITS. Im szybciej ciężarówka wróci na drogę, tym lepiej. Ale pomoc oferowana przez serwis ITS nie ogranicza się do samej ciężarówki. Pomoc obejmuje również naczepę lub zabudowę ciężarówki oraz samego kierowcę.

Po odebraniu zgłoszenia w centrum serwisowym ITS jego pracownicy kontaktują się nie tylko z dealerem lub punktem serwisowym, który zajmie się naprawą ciężarówki, lecz również z dealerem, który zajmuje się na co dzień jej obsługą. Dzięki temu operator w centrum ITS może od razu załatwić sprawy związane z rozliczeniem gwarancji, a kierowca nie musi martwić się już o kwestie finansowe. Centrum ITS posiada dostęp do rozległej sieci punktów serwisowych, obejmującej całą Europę. W przeszło 31 krajach właściciele i kierowcy ciężarówek DAF mogą mieć pewność uzyskania szybkiej pomocy, gdy ich pojazd ulegnie awarii lub wypadkowi.

PTS – Ogólnopolski Serwis Samochodów Ciężarowych DAF

Spełniając oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy PTS – Ogólnopolski Serwis Samochodów Ciężarowych DAF, działający na takich samych zasadach jak ITS.

Pod numerem telefonu (022) 541-9-541 przez 24 godziny na dobę operatorzy telecentrum gotowi są na przyjęcie zgłoszenia. Operatorzy zorganizują przyjazd pojazdu serwisowego a także załatwią wszelkie formalności dotyczące finansowania naprawy. Wszystko po to aby pojazd mógł jak najszybciej powrócić na trasę.